2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Administrator procesu sprzedaży

Wynagrodzenie

4 300 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Stanowisko: Adminastatrator procesu sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

Wynagrodzenie: podstawowe + prowizja za osiągnięte cele sprzedażowe

Obowiązki:

- Procesowanie wniosków leasingowych

- Wystawianie polis ubezpieczeniowych

- Telefoniczny kontakt z klientem,

- Pomoc w uzyskaniu finansowania

- Współpraca z działem zakupów oraz działem handlowym

- Prezentacja produktu

- Pozyskiwanie klienta

Od kandydata wymagamy:

- Doświadczenia na podobnym stanowisku

- Znajomości produktów finansowych (leasing, wynajem, kredyt)

- Determinacji do osiągania celów,

- Pozytywnej osobowości,

- Miłej aparycji

- Podstawowej wiedzy sprzedażowej,

- Dyspozycyjności w godzinach pracy,

- Umiejętności szybkiej nauki,

- Umiejętności dostosowania się rozmową do różnych klientów,

- Sympatii do rozmów telefonicznych z klientami,

- Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi z pakietu office,

- Umiejętności zarządzania swoim czasem,

- Pracy w oparciu o system CRM

Mile widziane:

- Zamiłowanie do motoryzacji,

- Umiejętność komunikacji w języku angielskim,

Gwarantujemy:

- Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole,

- Niezbędne narzędzia do pracy,

- Pełen pakiet szkoleń potrzebny do pracy,

- Możliwość rozwoju

Jak będzie wyglądała rekrutacja?

1. Jeżeli spodoba nam się Twoje zgłoszenie zadzwonimy do Ciebie na krótką rozmowę telefoniczną przed rozmową rekrutacyjną.

2. Jeżeli po rozmowie telefonicznej uznamy, że jesteśmy zainteresowani, zaprosimy Cię na rozmowę do naszej siedziby w Katowicach

3. Rozmowa rekrutacyjna, po której będziemy w stanie powiedzieć czy jesteśmy zainteresowani współpracą.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informacje o firmie

Car Lease Polska to firma zbudowana na fundamentach wiedzy motoryzacyjnej, a jej założyciele to wieloletni pracownicy salonów motoryzacyjnych różnych marek.

Duży kapitał wiedzy i doświadczenia przekłada się na wysoką jakość obsługi. Współpracujemy w oparciu o zasady etyki biznesowej i zaufania, a dla naszych klientów chcemy być długoterminowym partnerem. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na dotarcie do najciekawszych ofert na rynku.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 910678019