2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Pakosław
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca w administracji - mile widziani studenci

Lokalizacja

Pakosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Międzynarodowa firma AYESA świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Kontraktem w sektorze architektury, inżynierii lądowej, przemysłowej, infrastruktury drogowej i kolejowej poszukuje osób do pracy w administracji.

Miejsce pracy: Pakosław

Praca od 1 czerwca!

Zakres zadań:

  • Ścisła współpraca z Koordynatorem Kontraktu;

  • Przyjmowanie korespondencji;

  • Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Nadawanie numerów korespondencji wychodzącej;

  • Obsługa urządzeń biurowych;

  • Systematyczna obsługa poczty e-mail;

  • Archiwizowanie korespondencji i dokumentów kontraktowych, w tym wykonywanie

    kopii;

  • Przygotowywanie pism i dokumentów do wysyłki za pośrednictwem poczty lub kuriera (pakowanie, adresowanie, opłacenie, nadanie);

  • Prowadzenie spraw związanych z utrzymaniem i funkcjonowaniem biura oraz jego wyposażenia technicznego.

Nasze wymagania:

  • Min. wykształcenia średniego, mile widziani studenci kierunków technicznych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, administracji projektowej

  • Dobra znajomość obsługi programu MS Office (Word, Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę pracy

  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie, umowa o pracę

CV prosimy wysyłać za pomocą strony OLX w formacie pdf opisane Imię_nazwisko.

Lokalizacja

Pakosław,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pakosław
ID: 907368269