2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Administrator sieci
  5. Administrator sieci - Lubelskie
  6. Administrator sieci - Chełm
Dodane 26 kwietnia 2024

Administrator sieci komputerowych

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie sprawnego działania sieci LAN/WAN

  • Monitorowanie stanu połączeń LAN/WAN oraz innych urządzeń sieciowych

  • Projektowanie nowych rozwiązań sieciowych i wdrażanie ich do systemów

  • Produkcyjnych projektowanie i wdrażanie metod zabezpieczenia dostępu do usług

  • Obsługa awarii i wsparcie HelpDesk w rozwiązywaniu problemów w obszarze sieci

  • Planowanie wydajności środowisk infrastruktury sieciowej

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań oraz standaryzowanie sposobów i metod pracy

Wymagania:

  • Min. 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych L2/L3

  • Znajomość zasad działania sieci bezprzewodowych

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci (Firewall, WAF, IPS, 802.1x, NAC)

  • Znajomość zagadnień VPN (S2S, C2S) wyższe wykształcenia z zakresu informatyki bądź pokrewnego znajomość zasad działania technologii IPSEC,

  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows 7/10/11 oraz pakietu Office

  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z konfiguracją sprzętu komputerowego i oprogramowania.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Wilk 2 Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku)."

Aplikacje bez zawartej zgody nie będą rozpatrywane. Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: Administratorem moich danych osobowych jest firma Wilk 2 Sp. z o.o. Podanie danych osobowych wykraczających poza art. 22 Kodeksu pracy jest dobrowolne dlatego zgadzam się na ich przetwarzanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a oraz art. 9 ust. 2 lit. a GDPR (RODO) Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres mailowy firmy. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą.

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 873542022