2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubelskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Puławy
Dodane 16 kwietnia 2024

Administrator sklepu internetowego

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

RUKE to polska firma z 30-letnią tradycją. Działalność nasza obejmuje produkcję luster (led, tradycyjnych, w ramach) oraz obróbkę szkła.

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: "Administrator sklepu internetowego"

Zadania:

  • administracja sklepu internetowego,

  • tworzenie grafik do sklepu internetowego,

  • wstawianie nowych produktów do sklepu internetowego.

Wymagania:

  • obsługa programu Photoshop,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • dobra organizacja czasu pracy, dokładność i odpowiedzialność,

  • chęć do pracy i uczenia się.

Oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne,

  • programy premiowe,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i karty Multisport

Miejsce pracy: Puławy, ul. Słowackiego 11

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

Składane CV powinny zawierać poniższą klauzulę:

Zgadzam się na przetwarzanie przez RUKE Zbigniew Rus danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez ww. pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 702016145