2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Podkarpackie
  6. Grafika - Rzeszów
Dodane 04 maja 2024

Administrowanie stron i sklepu internetowego. Obsługa SM

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Zakres obowiązków

Uzupełnianie i aktualizacja stron internetowych, sklepu internetowego oraz oferty na allegro. Pozycjonowanie stron. Obsługo SM. Przygotowywanie grafik i materiałów promocyjnych. Drobne prace biurowe.

Umiejętności / Wymagania

Dobra znajomość programów graficznych oraz MS Office. Podstawowa znajomość informatyki oraz języków obsługi stron. Ogólna wiedza techniczna pozwalająca na swobodne operowanie ze zrozumieniem jednostkami miary z zakresu elektrotechniki, mechaniki czy budownictwa.( np. Amper, Volt, Niuton) Znajomość języka angielskiego (dla tekstów technicznych).Sumienność dokładność i kreatywność. Umiejętność pracy w małym zespole.

Dodatkowym atutem będzie

  • wykształcenie techniczne

  • doświadczenie w budowaniu stron www

  • znajomość SM

  • znajomość programu magazynowego/sprzedaży

Możliwość

  • częściowo praca zdalna

  • elastycznego czasu pracy

  • część etatu

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 914890305