2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Sosnowiec
Dodane 22 kwietnia 2024

Adwokat / Radca Prawny/ Aplikant adwokacki/Aplikant Radcowski

Lokalizacja

Sosnowiec

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SAF S.A. to firma, będąca jednym z liderów w branży windykacyjnej. Od wielu lat realizujemy postawiony sobie cel – usprawniamy płynność finansową przedsiębiorstw. W naszych działaniach trzymamy się 3 zasad: Satysfakcja klientów, Zadowolenie pracowników, Szacunek dla konkurencji.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Adwokat / Radca Prawny/ Aplikant adwokacki/Aplikant Radcowski

Wymagania:

- znajomość portalu EPU/KRZ.

-dobra i praktyczna znajomość prawa,

 -dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu,

-zaangażowanie i inicjatywa w wykonaniu powierzonych obowiązków,

-elastyczność i dyspozycyjność,

Obowiązki :

sporządzanie pism procesowych i poza procesowych,

-wsparcie merytoryczno-organizacyjne w sprawach prawnych,

-reprezentowanie Klientów Kancelarii w Sądzie w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych i upadłościowych,

-analiza i opiniowanie umów,

-obsługa kontraktów masowych.

Oferujemy:

-kompetentny, zgrany zespół,

-szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

-udział w ciekawych projektach z różnych dziedzin prawa z naciskiem na prawo cywilne, gospodarcze i karne,

-możliwość pracy hybrydowej

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 913664180