2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 01 maja 2024

Agencja Celna Jasionka - poszukujemy pracownika na Agenta Celnego

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witamy serdecznie i dziękujemy za wizytę!

Miło nam oznajmić, że obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko agenta celnego. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka obcego tj. j. rosyjski, j. ukraiński lub j. angielski.

Zakres obowiązków na tym stanowisku to:

  • obsługa klienta, obsługa telefonu biurowego oraz firmowej skrzynki e-mail, Skype itp.

  • sporządzanie dokumentacji celnej

  • dokonywanie zgłoszeń celnych

  • reprezentowanie firmy i jej klientów przed organami celnymi

    Wymagania:

    • aktualne uprawnienia agenta celnego

    • znajomość przepisów prawa celnego

    • prawo jazdy kat. B

    • mile widziana znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego

    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego

    • pracę w przyjaznej atmosferze

    • stabilne zatrudnienie

    Biuro zlokalizowane jest w Jasionce.

Aplikację proszę składać w formie CV na adres e-mail:

rekrutacja.agencjac(małpa)gmail.com

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 849427899