2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Kujawsko-pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Agent Biura Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 500 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Praca z klientem Kupującym/ Sprzedającym oraz Wynajmującym/Najemcą w celu dokonania transakcji sprzedaży/zakupu oraz wynajmu/najmu nieruchomości

  • Pozyskiwanie klientów zainteresowanych zakupem, wynajmem lub sprzedażą nieruchomości

  • przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy nieruchomości

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert nieruchomości dla potencjalnym klientom

  • Doradztwo klientom w zakresie nieruchomości, takie jak ocena wartości nieruchomości, negocjacje warunków transakcji, i pomoc w procesie kupna, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości

  • Współpraca z deweloperami, zarządcami nieruchomości, notariuszami, i innymi specjalistami branżowymi w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla klientów

  • Przeprowadzenie oględzin nieruchomości oraz przygotowywanie i pozyskiwanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji

  • Zarządzanie dokumentacją związaną z transakcjami i dbanie o przestrzeganie procedur prawnych

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i utrzymywanie kontaktu z nimi w celu budowania bazy klientów i polecania usług

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne - nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Umiejętności negocjacyjne - umiejętność negocjowania korzystnych warunków dla klientów

  • Znajomość rynku nieruchomości - znajomość rynku nieruchomości i trendów w branży

  • Samodzielność i motywacja - umiejętność pracy samodzielnej oraz silna motywacja do osiągania celów

  • Dokładność i organizacja - umiejętność pracy z detalami oraz skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • Dyspozycyjność i elastyczność - gotowość do pracy w godzinach wieczornych i w weekendy

  • Umiejętność korzystania z komputera - podstawowa znajomość obsługi komputera i programów biurowych

  • Własne auto

To oferujemy

  • wysokie zarobki uzależnione od zaangażowania

  • pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty

  • dostęp do bazy ofert i klientów

  • komfortowe warunki pracy

  • marketing i reklama na najwyższym poziomie

  • wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912650657