2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Lubelskie
  6. Logistyka - Dorohusk
Dodane 19 kwietnia 2024

AGENT CELNY - B&S Cargo Sp. z o.o.

Lokalizacja

Dorohusk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

AGENT CELNY

Miejsce pracy: Dorohusk

Obowiązki:

  • sporządzanie dokumentacji celnej

  • dokonywanie zgłoszeń celnych

  • reprezentowanie firmy i jej klientów przed organami celnymi

  • doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych

  • dokonywanie zgłoszeń do służb granicznych WIJHARS, SANEPID, WET

Wymagania:

  • aktualne uprawnienia agenta celnego

  • znajomość przepisów prawa celnego

  • doświadczenie w pracy na stanowisku agenta celnego

  • znajomość programu: WINSAD Huzar

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premie kwartalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Informujemy że dane osobowe są przechowywane zgodnie z wymogami RODO. Przekazanie Twoich danych osobowych jest niezbędne w celach rekrutacji.

  • *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Dorohusk,

Lubelskie

Lubelskie, Dorohusk
ID: 808030308