2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podlaskie
  6. Logistyka - Zabłotczyzna
Dodane 29 kwietnia 2024

Agent Celny- BAGAT Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

3 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabłotczyzna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma spedycyjna #BAGAT poszukuje osoby na stanowisko Agent Celny do oddziału w Narewce (Zabłotczyzna 30A, 17-220 Narewka).

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentów celnych.

  • Realizacja procedur celnych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Kontakt z organami celnymi.

  • Monitorowanie zmian w przepisach celnych i taryfowych.

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia płynności dostaw.

Wymagania:

  • Aktualne uprawnienia agenta celnego – wpis na listę agentów celnych.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość przepisów i procedur celnych.

  • Umiejętność obsługi programów komputerowych.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z dopiskiem "Aplikacja na stanowisko: AGENT CELNY".

Dołącz do #BAGATteam!

Lokalizacja

Zabłotczyzna,

Podlaskie

Podlaskie, Zabłotczyzna
ID: 913618525