2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Smolec
Janusz
Dodane 29 kwietnia 2024

Agent Celny/ Specjalista ds. Celnych

Lokalizacja

Smolec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Co warto wiedzieć o Global24:

• Zajmujemy się transportem zamówień internetowych i zwrotów: do Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Holandii, Belgii, Austrii oraz Anglii

• Lider w rozwiązaniach logistycznych dla ecommerce w Polsce - mamy kilkuset aktywnych klientów

• Organizator największej konferencji cross-border w Polsce - E-wolucja.pl

• Realne wyróżniki w stosunku do ofert konkurencji. Global24 to jedyna firma oferująca własne adresy zwrotne za granicami.

• Jedyna firma w Polsce z 10 kurierami krajowym w ofercie z Europy Zachodniej

Więcej o nas znajdziesz na global24.com

Miejsce pracy: ul Rakietowa we Wrocławiu (nowy magazyn firmy)

Czy takich obowiązków szukasz? Jeżeli tak, wyślij swoje CV. Jeżeli zainteresuje nas Twoja osoba, będziemy do Ciebie dzwonić do 7 dni od dnia otrzymania Twojego emaila w celu przedstawienia dalszych szczegółów.

Do zobaczenia!

Twój zakres obowiązków:

  • Doradztwo w sprawach celnych IOSS H7

  • Nadzór odpraw celnych w firmie

  • Koordynowanie pracą obecnego pracownika do odpraw celnych

  • Sporządzanie dokumentacji celnej.

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych.

  • Monitorowanie przebiegu odpraw celnych.

  • Reprezentowanie firmy oraz jej klientów przed organami celnymi.

  • Ścisła współpraca z działami spedycji oraz magazynem.

  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Agenta Celnego.

  • Wpis na listę agentów celnych.

  • Znajomość programu obsługi celnej Huzar Software

  • Doświadczenie w odprawach IOSS H7

  • Doskonała umiejętność organizacji czasu pracy oraz radzenia sobie w sytuacjach stresowych.

  • Doświadczenie w pracy z towarami akcyzowymi - mile widziane

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Praca w systemie ¼ lub ½ etatu

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów ( MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).

  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.

Lokalizacja

Smolec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Smolec
ID: 910241249