2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łomża
Dodane 09 maja 2024

Agent ds. Nieruchomości

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomża

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nieruchomości do swojej bazy,

  • utrzymywanie kontaktu z klientami,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,

  • monitorowanie rynku oraz stała współpraca z Zespołem

Oczekiwania od kandydata

  • entuzjazm i gotowość do wyzwań,

  • doświadczenia w sprzedaży ( mile widziane),

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętności odnalezienia się w każdej sytuacji,

  • komunikatywność,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

Zapewniamy

  • dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon),

  • system CRM do obsługi zleceń,

  • szkolenia z profesjonalnymi agentami,

  • jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu,

  • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym kroku,

Zależy nam na długotrwałej współpracy pełnej sukcesów i obustronnej satysfakcji.

Proszę o przemyślane aplikacje, gdyż płaca w firmie opiera się na systemie prowizyjnym. Stawiamy na osoby świadome, które faktycznie chcą nauczyć się sprzedaży i w późniejszym etapie czerpać z tego korzyści. Preferujemy osoby zaangażowane i zmotywowane do działania, osoby z doświadczeniem mile widziane ale nie jest to warunek konieczny. Prosimy o przesłanie CV na adres email poniżej.

Zadajesz sobie pytanie?

Co zyskam decydując się na współpracę z nami?

Oto przykładowe korzyści:

  • konkretna wiedza od praktyków,

  • 48 zasad, których musisz używać aby sprzedawać i zarabiać,

  • elastyczne godziny pracy,

  • umiejętności, które pozwolą Tobie na lepszy kontakt z każdym,

  • pewność, że to co robisz ma sens, „sprzedaż nie jest dla każdego”!

Wystarczy robić rzeczy, których uczymy a sukces murowany.

Lokalizacja

Łomża,

Podlaskie

Podlaskie, Łomża
ID: 917201340