2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zielona Góra
Dodane Dzisiaj o 10:43

Agent ds. Wsparcia Operacji, Zielona Góra, 1/2 etatu, popołudnie

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Młodszy/a Agent/ka ds. Wsparcia Operacji

Miejsce pracy: Zielona Góra ul. Dekoracyjna 3

Godziny pracy: popołudniowe

1/2 etatu

Zakres obowiązków:

  • współpraca w zespole celu osiągania wysokiej jakości pracy biura

  • monitorowanie historii przesyłek i wyjaśnianie niezgodności

  • obsługa Klientów (telefoniczna, mailowa i bezpośrednio w oddziale) z dbałością o poziom ich satysfakcji i standardy pracy

  • przygotowanie raportów i zestawień

  • obsługa serwisu dokumentów zwrotnych

  • rozliczanie przesyłek za pobraniem i faktur gotówkowych

Profil kandydata:

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań

  • umiejętność współpracy z podwykonawcami

  • umiejętności pracy w zespole oraz szybkiego uczenia się

  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • mile widziana  znajomość j. angielskiego na poziomie min. A2

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit , platforma do nauki języka angielskiego)

  • nagrody jubileuszowe

  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach  prawnych, finansowych i  psychologicznych

  • dofinansowanie do nauki

  • wsparcie w działaniach rozwojowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 912640106