2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bieżanów-Prokocim
Dodane 22 kwietnia 2024

Agent nieruchomości 50% prowizji

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

OPIS

FORMA ESTATES – Biuro nieruchomości z pasją i doświadczeniem poszukuje nowej osoby do swojego zespołu.

Działamy nieprzerwanie od wielu lat na terenie województwa małopolskiego, mazowieckiego i śląskiego

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Agenta / Prezentera Nieruchomości.

Praca w południowej części Krakowa

Doświadczenie w branży nieruchomości nie jest wymagane ale mile widziane - Gwarantujemy przeszkolenie. Posiadamy własny wewnętrzny system szkoleń.

Preferowana osoba zamieszkująca jedną z południowych dzielnic miasta tzn: Dębniki, Ruczaj, Płaszów, Borek Fałecki - Łagewniki, Kurdwanów, Prokocim lub Bieżanów.

OFERUJEMY

ELASTYCZNE podejście do obsługi klienta, będące podstawą osiąganych sukcesów

Różne formy podjęcia współpracy - dla osób bez doświadczenia w branży proponujemy 50% prowizji od wynagrodzenia pobieranego od klientów przy każdej transakcji.

Jedne z najlepszych warunków wynagrodzenia prowizyjnego wśród firm działających w branży nieruchomości

Możliwość pracy poza biurem i dowolnej organizacji czasu pracy - nienormowany czas pracy

Wsparcie ze strony osób z wieloletnim doświadczeniem

w zakresie obrotu nieruchomościami

Ciekawe wyzwania w jednej z najbardziej dochodowych branż jaką jest branża nieruchomości

Niezbędne narzędzia pracy

Specjalistyczne programy ułatwiające pracę

Innowacyjne podejście do systemu pracy

WYMAGANIA

Otwarte podejście do ludzi

Umiejętność zarządzania własnym dniem i czasem pracy

Samodzielność

Komunikatywność

Prawo jazdy + samochód

Dyspozycyjność

OBOWIĄZKI

Pozyskiwanie ofert kupna / sprzedaży / wynajmu nieruchomości

Prezentowanie i aktywna sprzedaż nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym

Profesjonalna obsługa klientów

Prowadzenie negocjacji z klientami

Pomoc w załatwianiu formalności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 909178521