2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

6 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

W Kukla Nieruchomości od wielu lat wspieramy naszych Klientów w wyborze różnorodnych ofert nieruchomości w województwie Małopolskim. Jesteśmy jednym z liderów w województwie pracy na umowach premium(wyłączności)

Wypracowana jakość usługi.Praca na wyłączność, system szybkiej sprzedaży nieruchomości, bardzo mocny marketing ,profesjonalne sesje fotograficzne, home staging, silny i pozytywny wizerunek marki. Jeśli nie chcesz ciągle zmieniać biur bo może gdzieś jest lepiej i zazdrością patrzysz na najlepszych to dołącz do nas i razem z nami twórz swój wizerunek oraz naszej firmy. Rozwijamy się cały czas, ponieważ stawiamy na wartości takie jak szczerość i rozwój, dzięki czemu nasi doradcy stale podnoszą swoje kwalifikacje, tworzą długotrwałe, bliskie relacje z Klientami i uzyskują liczne rekomendacje.Z roku na rok przyspieszamy, dlatego szukamy współpracowników o wartościach podobnych do naszych.

Pośrednik nieruchomości

Poszukujemy osób zorientowanych na biznes w branży nieruchomości. Rola Doradcy/Eksperta w obrocie nieruchomościami to nie tylko praca, ale przede wszystkim tworzenie własnej marki.

Bycie Przedsiębiorcą to systematyczność i odpowiedzialność w działaniu, dążenie i realizacja wyznaczonych celów, łatwość nawiązywania relacji. Gotowość do poszerzania wiedzy i nastawienie na rozwój.

Nie poszukujemy „pracowników”. Każdy pośrednik w obrocie nieruchomościami prowadzi swój własny biznes przy pełnym organizacyjnym,marketingowym i teoretycznym wsparciu Kukla Nieruchomości.Każdy nasz doradca ds nieruchomości buduje swój wizerunek i markę osobistą stając się specjalistą cenionym przez klientów.

Prowadzisz własną działalność gospodarczą lub jesteś gotowy ją założyć? Rozwijaj swój własny biznes, bądź swoim własnym szefem – i sam decyduj o tym, co i kiedy robisz oraz ile zarabiasz.

Cechują Cię samodzielność i ambicja, chcesz zarabiać godne pieniądze pomagając innym w realizowaniu ich marzeń oraz pragniesz uwolnić się od korporacyjnego środowiska i zapewnić sobie elastyczny czas pracy?

Oferta pracy dla Pośrednika Nieruchomości skierowana jest wyłącznie do bardzo zmotywowanych osób,liczących na duże zarobki .

Rodzaj umowy

Umowa zlecenie

B2B

wymiar pracy

Pełen etat

5.000 - 75 000 PLN (+VAT)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji z klientami

  • Podpisywanie umów pośrednictwa

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży i wynajmu

  • Marketing ofert

  • Prezentacje nieruchomości potencjalnym klientom

  • Doradztwo związane z obsługą transakcji

  • Praca z Klientem kupującym i sprzedającym

  • Obsługa Klienta od A do Z

  • Prezentacje nieruchomości

  • Zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert

  • Duża samodzielność

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w pracę oraz umiejętność pracy zespołow

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Wysoka kultura osobista i etyka zawodowa

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie jako agent nieruchomości lub praca na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Profesjonalne wdrożenie do systemu operacyjnego CRM

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

  • Indywidualny system motywacyjny uzależniony od kompetencji i indywidualnego zaangażowania

  • Wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO NA UMOWACH PREMIUM

  • Dostęp do biura 24h, w prestiżowej lokalizacji

  • Wyposażenie stanowiska pracy: telefon służbowy, komputer oraz cały pakiet narzędzi marketingowych

  • Progresywny system wynagrodzenia oparty na wysokich prowizjach. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów pracy w oparciu o kontrakt B2B

  • Znakomita atmosferę w pracy i aktywne wsparcie przełożonych

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 619065670