2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Słupsk
Marek
Dodane 22 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

3 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Stanowisko: Agent Nieruchomości

Miasto: Słupsk, Lębork, Sławno, Koszalin

Jeśli jesteś osobą:

  • posiadającą doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej

  • prowadzącą działalność gospodarczą chcącą zwiększyć swoje dochody

  • zajmującą się ubezpieczeniami lub kredytami

  • pracującą, poszukującą dodatkowej dobrze płatnej pracy

  • zajmującą się sprzedażą fotowoltaiki

  • ambitną, chcącą zarabiać ponadprzeciętnie

  • poszukującą swobody w działaniu i elastycznych godzin pracy

  • chcącą rozwijać swoje umiejętności w ciekawej branży

Zapraszamy do kontaktu.

Co otrzymasz?

  • jedne z najlepszych szkoleń na rynku nieruchomości

  • pracę w stabilnej i wiarygodnej Firmie

  • Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność

  • Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b lub umowa zlecenie

  • Szkolenie i Wdrożenie przygotowujące do pracy Agenta Nieruchomości

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)

  • Efektywne narzędzia sprzedażowe

  • Program szkoleń dodatkowych [prawne, sprzedażowe, menadżerskie]

  • Jasną ścieżkę kariery i możliwość awansu

  • Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia

Twoje zadania

Systematyczne pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność

  • Organizacja cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy ofert nieruchomości

  • Współpraca z zespołem oraz partnerami

  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Doświadczenia w sprzedaży

  • Koncentracji na pozyskiwaniu nowych klientów

  • Nastawienia na cel

  • Systematyczności i pracowitości

  • Bardzo dobrej organizacji pracy

  • Samodzielności w podejmowaniu decyzji

  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 670925836