2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Częstochowa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości

Wynagrodzenie

2 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

SZUKASZ PRACY? INTERESUJESZ SIĘ RYNKIEM NIERUCHOMOŚCI?

Stwórzmy razem nowe biuro nieruchomości na rynku częstochowskim

Mam plan na stworzenie ambitnej i dynamicznej firmy, która dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Poszukuję utalentowanych i zaangażowanych profesjonalistów, którzy chcą dołączyć do zespołu w roli agentów nieruchomości.

Stanowisko: Agent Nieruchomości

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów zainteresowanych sprzedażą, wynajmem lub zakupem nieruchomości.

Przeprowadzanie prezentacji nieruchomości potencjalnym klientom.

Wycena nieruchomości i negocjowanie warunków transakcji.

Przygotowywanie umów, ofert i dokumentów związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

Monitorowanie rynku nieruchomości i śledzenie nowych okazji inwestycyjnych.

Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz nawiązywanie współpracy z deweloperami, notariuszami i innymi profesjonalistami branży.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako agent nieruchomości będzie dużym atutem, ale nie jest wymagane. Jestem otwarty na osoby z różnymi poziomami doświadczenia.

Umiejętność skutecznej komunikacji i negocjacji.

Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielne zarządzanie czasem i zadaniami.

Pasja do branży nieruchomości oraz wiedza na temat lokalnego rynku.

Pozytywne podejście, motywacja i gotowość do podejmowania wyzwań.

Biegła znajomość języka polskiego, w mowie i piśmie.

Umiejętność obsługi komputera i narzędzi biurowych.

Prowadzenie/założenie własnej działalności

Oferujemy:

Wynagrodzenie oparte o prowizje - od 45%

Elastyczne godziny pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Praca hybrydowa

Profesjonalne wsparcie i szkolenia w zakresie sprzedaży nieruchomości.

Współpracę z doświadczonymi profesjonalistami i możliwość budowania własnej marki w branży.

Nowoczesne narzędzia i technologie wspierające sprzedaż nieruchomości.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie ofertą pracy.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 849323935