2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grzegórzki
Dodane 05 czerwca 2024

Agent nieruchomości | Ds. Nieruchomości | |R| Property

Wynagrodzenie

5 000 - 40 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Nieruchomości |R| Property jest mocno rozwijającą się agencją, która z dużą pomyślnością odnosi sukcesy na rynku krakowskim. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi na rynku pierwotnym i wtórnym. Doświadczenie zdobyte na rynku nieruchomości łączymy z nowoczesnymi technologiami, aby zapewnić kompleksową i indywidualną obsługę każdej nieruchomości.

Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Proponujemy idealne stanowisko dla osób ambitnych, które chcą odnosić sukcesy w przyjaznym środowisku pracy jak również czuć mocne, indywidualne wsparcie na początku swojej drogi w byciu Agentem Nieruchomości. Naszą dewizą jest jakość.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • przygotowywanie profesjonalnych ofert

  • prezentacja nieruchomości zarówno na sprzedaż jak i wynajem

  • negocjowanie umów z klientami

  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

  • współpraca z zespołem

Nasze wymagania

  • zaangażowanie komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • determinacja w realizacji celów

  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista

  • silna samodyscyplina

  • obsługa Pakietu Office

To oferujemy

  • cykl szkoleń wstępnych prowadzonych przez specjalistów

  • profesjonalny sprzęt atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do swojego zaangażowania

  • dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę w pełni wyposażone

  • komfortowe biuro wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę zespołu

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 918434098