2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bogucice
Dodane 15 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości - praca zdalna, konkurencyjny system prowizyjny

Wynagrodzenie

15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaZapraszamy seniorów

Opis Stanowiska: Szukamy ambitnego i zdolnego kandydata na stanowisko agenta nieruchomości, który będzie odpowiedzialny za pośrednictwo w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości. Poszukujemy osoby o silnych umiejętnościach komunikacyjnych, zdolnej do budowania relacji z klientami oraz posiadającej wiedzę na temat rynku nieruchomości.

Obowiązki:

  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu.

  • Ustalanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie nieruchomości, dostosowane do ich preferencji i budżetu.

  • Organizacja prezentacji nieruchomości oraz przeprowadzanie wizyt z klientami.

  • Negocjowanie warunków transakcji między klientami a właścicielami nieruchomości.

  • Współpraca z agencjami kredytowymi, notariuszami i innymi podmiotami zaangażowanymi w proces transakcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność budowania pozytywnych relacji z klientami.

  • Gotowość do budowania swojej marki osobistej.

  • Znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz prawa dotyczącego transakcji nieruchomościami.

  • Samodzielność, determinacja i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własny samochód będzie mile widziane.

Co zyskasz współpracując z Nami:

  • konkurencyjny system wynagrodzenia zależny od Twojego doświadczenia, oparty na prowizjach,

  • opiekę mentora,

  • wsparcie profesjonalistów z branży nieruchomości jak homestager, fotograf, operator drona, copywriter, doradca kredytowy,

  • skuteczny marketing wspierający Twoje wyniki

Budujemy zespół w którym Nasi agenci skupiają się na budowaniu swojej pozycji jako eksperta na lokalnym rynku i na pozyskiwaniu nowych ofert

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z Nami

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911900528