2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
REMAX PRO  - Międzynarodowe Biuro Nieruchomości
Dodane 25 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości RE/MAX PRO

Wynagrodzenie

5 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

"Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX"

Rozpocznij karierę w Międzynarodowym Biurze Nieruchomości RE/MAX PRO z know-how opartym o ponad 50 letnie doświadczenie na całym świecie. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Agentów Nieruchomości, którzy będą mogli pracować na terenie całego województwa łódzkiego.

RE/MAX to stabilna, mocna i rozpoznawalna marka na całym świecie. Obecnie partnerami RE/MAX jest ponad 140000 agentów w ponad 110 krajach. Agenci działają lokalnie ale mogą korzystać z globalnego zasięgu. Jako jedyni posiadamy własną Akademię Szkoleń, po ukończeniu których zdobędziesz certyfikat Międzynarodowego Licencjonowanego Agenta Nieruchomości RE/MAX.

RE/MAX PRO jest idealnym partnerem biznesowym w drodze do Twojej wolności finansowej i Twojego dalszego rozwoju. Jeśli więc jesteś gotowy pozwolić swojej karierze wznieść się na wyższy poziom, to zapraszam do współpracy z biurem nieruchomości RE/MAX PRO. Nauczymy Cię zarabiać na rynku nieruchomości. W RE/MAX PRO jesteś samodzielny, ale nie sam.

Twój zakres obowiązków

  • budowanie bazy Klientów oraz utrzymywanie relacji z Klientami

  • kompleksowa obsługa transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości

Nasze wymagania

  • gotowość do założenia działalności gospodarczej

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • wysoka kultura osobista,

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie,

  • chęć do dalszego rozwoju,

  • pozytywne nastawienie

  • dążenie do realizacji założonych celów,

  • systematyczna praca

  • prawo jazdy

  • niekaralność

Mile widziane

  • doświadczenie w branży

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wiedzę, która da Ci możliwość pracowania TYLKO na umowach ekskluzywnych, tzw. na wyłączność

  • europejskie certyfikowane szkolenia podstawowe, dzięki którym będziesz profesjonalnym, skutecznym agentem nieruchomości przeprowadzającym transakcje na światowym poziomie

  • europejskie certyfikowane szkolenia uzupełniające i zaawansowane, dzięki którym będziesz mógł rozwijać się jeszcze szybciej i zarabiać jeszcze więcej

  • wsparcie doświadczonego mentora, na którego zawsze będziesz mógł liczyć

  • rozpoznawalność – jako agent RE/MAX już od samego początku Twojej działalności będziesz wyróżniał się z tłumu, co też daje Ci przewagę nad innymi mniejszymi agencjami

  • maksymalny model wynagrodzeń, który daje możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów. To, ile będziesz zarabiać, zależy tylko od Ciebie!

  • korzystania z międzynarodowego systemu wzajemnych poleceń (referrals), dzięki któremu będziesz miał możliwość współpracy z agentami nieruchomości z całego świata

  • wsparcie technologiczne – światowy system CRM, i wiele innych lokalnych systemów i narzędzi, które dadzą Ci dostęp do baz ofert międzynarodowych i lokalnych, a także będą dla Ciebie dużym wsparciem w sprzedaży

  • wsparcie marketingowe – gotowe szablony do budowania własnej marki na rynku, a także do promocji pozyskanych nieruchomości

  • dostęp do MAXcenter, gdzie będziesz miał możliwość skorzystania z międzynarodowych szkoleń, a także z międzynarodowych materiałów marketingowych

  • miejsce w biurze RE/MAX, gdzie w przyjaznej atmosferze, wzajemnego szacunku i wsparcia będziesz mógł korzystać z urządzeń biurowych, materiałów marketingowych, przyjmować swoich klientów, przygotowywać się do spotkań

  • własną stronę www, gdzie będziesz mógł pochwalić się swoimi pozyskanymi nieruchomościami, certyfikatami, wyróżnieniami, które będziesz zdobywał uczestnicząc w licznych szkoleniach RE/MAX

  • możliwość udziału w licznych lokalnych i międzynarodowych spotkaniach, konferencjach, konwencjach RE/MAX, należąc do społeczności RE/MAX, masz możliwość nawiązania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń z bardzo doświadczonymi agentami nie tylko w Polsce ale z całego świata

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Czekamy na Twoje CV. Proszę o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 899949834