2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dębniki
Dodane 12 kwietnia 2024

Agent nieruchomości - sprzedaż domów ekologicznych na zlecenie

Wynagrodzenie

10 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Energetyczny Projekt to firma projektowo-wykonawcza, zajmująca się kompleksową modernizacją domów z wykorzystaniem kilkunastu technologii. W związku z poszerzeniem oferty poszukujemy agenta nieruchomości ds. sprzedaży domów ekologicznych na zlecenie.

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie trwałych relacji i obsługa klientów od pierwszego kontaktu do finalizacji transakcji;

  • profesjonalna prezentacja naszych projektów i rozwiązań klientom;

  • udzielanie wsparcia i doradztwa klientom w zakresie korzyści ekologicznych naszych rozwiązań;

  • negocjowanie warunków sprzedaży oraz finalizacja umów sprzedaży zapewniających satysfakcję klienta i osiągnięcie celów sprzedażowych.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży domów na zlecenie (warunek konieczny);

  • wiedza na temat zagadnień branży budowy domów ekologicznych;

  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dobra organizacja i samodyscyplina;

  • zainteresowanie nowoczesnymi technologiami budowlanymi.

Oferujemy:

  • dostępne formy współpracy: B2B/umowa zlecenie w okresie próbnym, po okresie próbnym możliwe zatrudnienie na UoP;

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym adekwatne do wykonywanych obowiązków od 10 000 zł do 50 000 zł;

  • szeroki zakres wsparcia i narzędzi sprzedażowych,

  • profesjonalne szkolenia i rozwój zawodowy;

  • możliwość współtworzenia przyszłości zrównoważonego budownictwa.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 911246273