2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Opolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Opole
Dodane 12 kwietnia 2024

Agent nieruchomości w młodej i doświadczonej firmie

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Oferta pracy

Firma: GS Nieruchomości

Lokalizacja: Opole,

Stanowisko: Agent Nieruchomości

Opis Stanowiska:

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą poszukującą ambitnego agenta nieruchomości, który dołączy do naszego zespołu. Głównym celem stanowiska jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Przeprowadzanie prezentacji nieruchomości

  • Doradztwo w procesie zakupu lub sprzedaży nieruchomości.

  • Negocjowanie warunków transakcji.

  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z transakcjami nieruchomościowymi.

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta oraz budowanie długotrwałych relacji.

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

  • Prawo jazdy kategorii B oraz dostęp do własnego samochodu.

  • Zaangażowanie, samodzielność oraz chęć ciągłego rozwoju.

  • Doświadczenie w branży nie jest wymagane

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia prowizyjnego.

  • Profesjonalne szkolenia w zakresie pracy jako agent nieruchomości.

  • Elastyczny grafik pracy oraz możliwość pracy zdalnej.

  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Jeśli jesteś osobą z pasją do nieruchomości, posiadającą umiejętności interpersonalne oraz chęć rozwoju w branży, to ta praca jest dla Ciebie! Przyłącz się do naszego zespołu i pomóż naszym klientom zrealizować swoje marzenia o wymarzonych nieruchomościach.

Aplikacja:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV, zastrzegamy kontakt w wybranymi kandydatami.

Oczekujemy na Twoją aplikację i nie możemy się doczekać, aby poznać Cię osobiście i omówić możliwości współpracy!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 911246867