2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 24 kwietnia 2024

Agent Nieruchomości, z językiem Ukraińskim/Rosyjskim B2-C1

Wynagrodzenie

3 500 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Nie kolekcjonuj marzeńSpełniaj je!

Jeżeli jesteś niesamowicie zdeterminowaną i żądną sukcesów osobą - ZAPRASZAMY

Dołącz do młodego, dynamicznie rozwijającego się zespołu!

Pracując w Geneva Estate:

1. Poznasz inspirujących ludzi,

2. Będziesz zarabiał naprawdę satysfakcjonujące pieniądze - prowizyjny system wynagrodzenia, w połączeniu z możliwością uzyskania dodatkowych nagród,

3. Z żadnym problemem nie zostaniesz sam (oczywiście mówimy o pracy, a odnośnie problemów prywatnych - umiemy słuchać i spróbujemy doradzić w każdej kwestii :))

4. To Ty ustalasz czas pracy - nie my, nie mama, a TY (i zdecydowanie nie jesteśmy zwolennikami 8-godzinnego dnia pracy, bo pracujemy czasem 24/365:-)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Pozyskiwanie nieruchomości do bazy ofert,

2. Organizacja i monitoring przebiegu transakcji,

3. Negocjowanie warunków umów,

4. Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientem,

5. Picie kawy każdego poniedziałku

NASZE WYMAGANIA:

  • Kreatywność, przedsiębiorczość, zaangażowanie a przede wszystkim chęć do pracy i osiągania sukcesów, i inne ogólnodostępne cechy ludzkie :)

  • London is the capital of Great Britain, tutaj warto posługiwać się językami obcymi

*Doświadczenie nie jest wymagane ale będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Pracę w młodym zespole, w bardzo pozytywnej atmosferze,

  • Wsparcie od liderów i zespołu,

  • WYSOKIE wynagrodzenie prowizyjne - rosnące wraz z ilością dokonywanych transakcji,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez cykliczne szkolenia i kursy,

  • Przestronne biuro w centrum Krakowa,

  • Narzędzia do komfortowej współpracy z klientem,

  • Profesjonalny sprzęt do pracy,

  • Roczne premie i nagrody dla najlepszych brokerów :)

NIE OCZEKUJEMY OD CIEBIE DOŚWIADCZENIA W BRANŻY, WSZYSTKIEGO NAUCZYMY CIĘ NA SZKOLENIACH!

Jeśli podzielasz nasze wartości, nie akceptujesz przeciętności i nieustannie dążysz do wysoko postawionych celów - z pewnością znajdziesz miejsce w naszym zespole!

Czekamy na twoje CV

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 710724901