2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Łódzkie
  5. Ochrona - Wieruszów
Juwentus
Dodane 23 maja 2024

Agent Ochrony Kolonia Osiek k. Wieruszów Zakład Produkcyjny

Lokalizacja

Wieruszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii dla firm z branży ochrony i bezpieczeństwa poszukujemy Agentów Ochrony.

Lokalizacja: Kolonia Osiek k. Wieruszów

Obiekt: Zakład Produkcyjny

Poszukujemy osób:

  • dyspozycyjnych,

  • niekaranych,

  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,

  • z doświadczeniem w ochronie

  • mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

  • mile widziane osoby uczące się

Twoje zadania:

  • wykonywanie zadań wynikających z obowiązujących procedur i instrukcji,

  • kontrola osób wychodzących z terenu objętego ochroną,

  • wykonywanie kontrolnych obchodów chronionego obiektu,

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • system służb: 12h

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,

KONTAKT TYLKO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8-16

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez olx lub kontakt telefoniczny 6 6 7 9 9 8 3 9 2 lub 6 6 7 9 9 8 3 6 4

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieruszów,

Łódzkie

Łódzkie, Wieruszów
ID: 917168396