2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Goworowo
Columbus Elite
Dodane 23 kwietnia 2024

Agent Terenowy ds. OZE

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Goworowo

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Czy Twoim zawodowym celem jest rozwój w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej?

A może dopiero zastanawiasz się nad możliwościami rozpoczęcia kariery w handlu bezpośrednim?

Niezależnie od tego czy masz doświadczenie w sprzedaży czy nie, liczy się dla nas komunikacja, otwartość i chęć działania w formie terenowej!

Dołącz do Columbus Elite i rozwijaj się w dynamicznej branży OZE!

#BeTheChange!

Oferujemy:

  • Praktyczne wdrożenie pod okiem doświadczonych managerów

  • Elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym

  • Możliwość współpracy na zasadach B2B lub umowy zlecenia

  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy

  • Udział w kongresach i ważnych wydarzeniach branżowych

  • Systematyczne konkursy i programy motywacyjne

Oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Silnej komunikatywności i umiejętności budowania relacji

  • Zorientowanie na wynik

  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientem

  • Chęć współpracy z klientem indywidualnym

Zadania:

  • Bezpośrednie pozyskiwanie klientów indywidualnych metodą D2D na wybranym obszarze

  • Prowadzenie spotkań z klientami indywidualnymi

  • Sprzedaż produktów z branży OZE oraz w ramach Czystego Powietrza

  • Raportowanie wyników

  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach firmowych i podnoszenie kompetencji

Porozmawiały o współpracy, zapraszamy do aplikowania!  #Dobrzetubyć

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Goworowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Goworowo
ID: 910619285