2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Zachodniopomorskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Koszalin
Dodane 12 kwietnia 2024

Agent Ubezpieczeniowy

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Szukamy do naszego zespołu Agenta Ubezpieczeniowego z doświadczeniem.

Oferujemy:

·           Forma zatrudnienia do ustalenia.

·           Wynagrodzenie podstawowe + prowizje od sprzedaży.

·           Dostęp do bazy klientów, szkoleń i platform edukacyjnych.

·           Elastyczny czas pracy.

·           Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Wymagamy:

·           Minimum 1,5 roku doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń.

·           umiejętność budowania relacji z klientem nastawienie na realizację potrzeb klientów.

·           Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

·           Komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność działania pod presją czasu.

·           Wysoka kultura osobista i dużo pozytywnej energii do codziennych działań.

·           dobra organizacja i sprawne zarządzanie swoim czasem pracy.

·           umiejętność pracy w zespole.

Twoje obowiązki

·           Zapewnianie kompleksowej obsługi klientów poprzez udzielanie informacji na temat dostępnych produktów ubezpieczeniowych, pomoc w wyborze odpowiedniej polisy.

·           Sprzedaż ubezpieczeń klientom dostarczanym przez nas.

·           Prowadzenie dokumentacji dotyczącej zawartych umów ubezpieczeniowych, aktualizacja danych klientów oraz monitorowanie terminów płatności i przedłużeń polis.

·           Utrzymywanie relacji z klientami.

KTO MA SZANSĘ DOŁĄCZYĆ DO ZESPOŁU?

Osoby, które:

·           Cenią sobie przyjacielską atmosferę w pracy, gdzie stawiamy na współpracę między członkami naszego zespołu.

·           Są mocno nastawione na rozwój i ciągłe podnoszenie swoich umiejętności i kwalifikacji.

·           Chcą same decydować o swoim dniu pracy (nie mamy sztywnych godzin pracy).

APLIKUJ! Wysyłając swoje CV.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 911228992