2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Gliwice
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Stare Gliwice
Dodane 30 kwietnia 2024

Agent ubezpieczeniowy

Wynagrodzenie

1 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Firma zajmująca się pośrednictwem kredytowym, leasingowym i ubezpieczeniowym poszukuje partnerów do współpracy na stanowisku:

Doradca klienta ds. ubezpieczeń

umowa zlecenie/B2B

Opis stanowiska:

  • doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych zgodnie z przyjętymi standardami obsługi klienta,

  • kontakt telefoniczny z Klientem,

  • prowadzenie działań w zakresie obsługi posprzedażowej i dbałości o dobre relacje z Klientem,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w Firmie,

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • realizacja bieżących zadań biurowych.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientem,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • niekaralność potwierdzoną w KRK - warunek konieczny,

  • wykształcenie minimum średnie - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • dostęp do produktów 40 towarzystw ubezpieczeniowych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, telefon służbowy,

  • elastyczny czas pracy,

  • wsparcie rozwoju Twojej kariery,

  • bezpłatne cykle szkoleń,

  • umowa zlecenie/B2B,

  • możliwość przejścia na pełen etat,

  • szkolenia licencyjne i wdrożeniowe,

  • materiały marketingowe

Poszukujemy:

  • osób ambitnych i zaangażowanych,

  • mile widziane osoby prowadzące działalność

  • osób ukierunkowanych na rozwój,

Zachęcamy do przesłania CV.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 906558612