2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
grazyna.sternal
Dodane 30 kwietnia 2024

Agent Ubezpieczeniowy - bez doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Agent Ubezpieczeniowy

Twój zakres obowiązków

·         Analiza potrzeb klienta

·         Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz klientów

·         Sprzedaż ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych

·         Budowanie własnej bazy klientów

·         Praca na systemach informatycznych

Nasze wymagania

·         Posiadasz co najmniej wykształcenie średnie

·         Szybko przyswajasz wiedzę

·         Lubisz pracę z klientami

·         Szukasz stabilnego i dochodowego biznesu na lata

·         Osoby aktywne i przedsiębiorcze, a także ceniące sobie samodzielność i możliwość decydowania o wysokości swoich zarobków

·         Chcesz stale się rozwijać i świadomie budować swój biznes

·         Prowadzisz lub planujesz założenie własnego biznesu, niezależnie od doświadczenia

·         Planujesz rozszerzenie swojej działalności o usługi ubezpieczeniowe

To oferujemy

·         Indywidualne wsparcie i program motywacyjny dla nowych agentów Warty

·         Wsparcie w prowadzeniu działalności w tym dofinansowanie do placówek sprzedażowych oraz ich wyposażenia.

·         Udział w konkursach sprzedażowych z nagrodami finansowymi i rzeczowymi

·         Katalog szkoleń, który pomoże w zdobyciu najważniejszej wiedzy z zakresu ubezpieczeń – szkolenia z wiedzy o produktach, a także z technik sprzedaży

·         Praca w dynamicznym zespole sprzedażowym pod opieką cenionych na rynku menadżerów sprzedaży.

·         Udział w dedykowanych programach

·         Dostęp do prywatnej opieki medycznej i benefitów

·         Poszukujemy kandydatów na Agenta Ubezpieczeniowego na terenie całej Polski (wszystkie województwa)

Benefity

·         Atrakcyjny system wynagrodzenia

·         Program wspierający nowych agentów

·         konkursy z cennymi nagrodami pieniężnymi oraz materialnymi

·         Unikatowa wiedza oraz kompetencje

·         spotkania integracyjne

·         ubezpieczenie na życie

·         zniżki na firmowe produkty

·         elastyczny czas pracy

·         Indywidualna ścieżka kariery

·         dofinansowanie do zakupu sprzętu biurowego

·         Wsparcie od najlepszych menadżerów na rynku

·         Atrakcyjne system szkoleń

·         wyjazdy krajowe oraz zagraniczne

·         wsparcie finansowe do otwarcia placówki sprzedażowej

·         System benefitów

Będziesz pracować

·         W oparciu o umowę agencyjną

·         W oparciu o zbilansowany system wynagrodzenia

Zdobędziesz

·         Specjalistyczną wiedzę z zakresu ubezpieczeń

·         Możliwość współpracy z cenionymi na rynku ubezpieczeń menadżerami

·         Dostęp do licznych szkoleń

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 906406011