2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Włochy
Dodane 25 kwietnia 2024

Agent wynajmu - Odkryj-Auto Warszawa Okęcie - PRACA WEEKENDOWA

Wynagrodzenie

3 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

W związku z rozwojem firmy Wypożyczalnia Samochodów Odkryj - Auto Sp. z o.o. poszukuje pracownika do przygotowywania samochodów przed wynajmem dla klientów w oddziale Warszawa - Okęcie.

Podstawowy zakres obowiązków:

  • dbanie o czystość samochodów oraz sprawdzanie stanu technicznego floty

  • prowadzenie ewidencji wynajmu pojazdów zgodnie ze standardem firmy

  • relokacja samochodów do serwisów i między oddziałami.

Oczekiwania wobec kandydatów:

- czynne prawo jazdy kategorii B,

- dyspozycyjność i komunikatywność

- znajomość języka angielskiego będzie atutem i daje możliwości dalszego rozwoju w firmie

- znajomość branży motoryzacyjnej

- nienaganna aparycja oraz wysoka kultura osobista

- wiedza z tematyki eksploatowania samochodów

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Co Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

pracę w zespole młodych, energicznych, otwartych ludzi,

- elastyczny grafik pracy Jeżeli chciałabyś/chciałbyś zostać częścią naszego zespołu, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza OLX.

Adres do wysyłki mailowej: rekrutacja(małpa)odkryj-auto.pl W tytule proszę wpisać "Praca w Odkryj-Auto"

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 682312820