2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Łososina Dolna
Dodane 24 kwietnia 2024

Agronom/Pracownik ds. zakupów

Wynagrodzenie

1 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łososina Dolna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • organizowanie oraz prowadzenie projektów z rolnikami

  • doradztwo w sprawie upraw owoców

  • pozyskiwanie nowych dostawców oraz pielęgnowanie kontaktów z aktualnymi dostawcami

  • przeprowadzanie audytów u dostawców oraz ich oceny

  • wypełnianie kwestionariuszy klientów

  • zbieranie i aktualizacja ważnych informacji rolnych

  • planowanie i organizowanie spotkań z dostawcami, przygotowywanie szkoleń dla dostawców i producentów

  • kontrola umów oraz prowadzenie wszelkiej dokumentacji  pod względem zobowiązań związanych z wymaganiami klientów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rolniczo – ekonomiczne)

  • doświadczenie mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie

  • znajomość programów MS Office i obsługi urządzeń biurowych

  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe) oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • możliwość rozwoju  oraz zdobycia doświadczenia zawodowego w internacjonalnej firmie

  • miła atmosfera pracy

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)". Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Łososina Dolna,

Małopolskie

Małopolskie, Łososina Dolna
ID: 890801469