2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Zarządzanie sklepem
  5. Zarządzanie sklepem - Śląskie
  6. Zarządzanie sklepem - Gliwice
  7. Zarządzanie sklepem - Szobiszowice
Dodane 30 kwietnia 2024

Ajent | Gliwice | Sklep Spożywczy | Od zaraz |

Lokalizacja

Gliwice, Szobiszowice

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

klepy Własne Livio Plus to na dzień dzisiejszy sieć 16 placówek funkcjonujących pod logo Livio plus działających na terenie województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Są to samoobsługowe sklepy osiedlowe o powierzchni sprzedaży od 50 do 200 m2, oferujące do sprzedaży przede wszystkim artykuły z działów świeżych, produkty spożywcze oraz artykuły monopolowe uzupełnione o ofertę chemii i gospodarstwa domowego. Sieć zarządzana jest centralnie przez Dyrektora Zarządzającego i Operacyjnego Sieci, Dział Zakupów oraz Managerów Regionu. Przy zarządzaniu sklepami szczególny nacisk kładziemy na działy świeże takie jak owoce-warzywa, pieczywo i nabiał. Nowo otwierane placówki są urządzane i wyposażane według najnowszych standardów rynkowych, a kategorie produktów układane na półkach w oparciu o wcześniej przygotowane planogramy. Nowoczesna aranżacja wnętrza ma na celu poprawę komfortu zakupów, w tym ułatwienie poruszania się klientów po sklepie i lokalizacji poszczególnych produktów.

Naszym celem jest tworzenie przyjaznych dla klienta sklepów z miłą i profesjonalną obsługą.

Jeśli chcesz zostać Naszym Ajentem:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległych pracowników,

  • Zamawianie towaru,

  • Przyjmowanie dostaw,

  • Tworzenie grafików dla podległych pracowników,

  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

  • Nadzorowanie wyników handlowych,

  • Dbanie o dalszy rozwój obrotów.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia,

  • Otwartości, zaangażowania i przedsiębiorczości,

  • Praktycznej znajomości technik sprzedaży,

  • Umiejętności zarządzania zespołem,

  • Gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,

  • Doświadczenia w pracy w handlu lub w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Brak wkładu własnego (koszt najmu, media są po Naszej stronie!)

  • Stałe wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy,

  • Sprawdzony koncept handlowy na stabilny biznes,

  • Silną i rozpoznawalną markę,

  • Dobrze dobrany asortyment oraz profesjonalną logistykę,

  • Kompleksowy pakiet szkoleń,

  • Pełne wsparcie działów wspomagających: księgowość, rekrutacja, logistyka, IT

Wynagrodzenie miesięczne do 13 000 zł netto lub 10% od uzyskanego przychodu netto.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Szobiszowice
ID: 910531138