2. Praca
  3. Franczyza / Własna firma
  4. Franczyza / Własna firma - Łódzkie
  5. Franczyza / Własna firma - Skierniewice
Dodane 02 maja 2024

Ajent prowadzący salon prasowy woj. łódzkim

Lokalizacja

Skierniewice

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Tabak Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma, posiadająca sieć ponad 180 salonów prasowych Trafika zlokalizowanych na terenie całego kraju, poszukuje odpowiedzialnej i przedsiębiorczej osoby do prowadzenia salonu prasowego w województwie łódzkim w mieście Skierniewice

Zakres obowiązków

- Prowadzenie salonu prasowego pod znaną marką "Trafika", zgodnie z know-how Tabak Polska Sp. z o.o.

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Poszukujemy:

- osób uczciwych, odpowiedzialnych, otwartych i lubiących kontakt z ludźmi

- gotowych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

- przedsiębiorczych i nastawionych na sukces

- pozytywnie nastawionych do klienta

- zaangażowanych, optymistycznych i zmotywowanych do pracy

- potrafiących obsługiwać komputer

Oferujemy

- w pełni wyposażony i zatowarowany salonik prasowy

- wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i wyników sprzedaży

- doskonale dobrany asortyment - stabilną współpracę na podstawie własnej działalności gospodarczej

- koszty utrzymania saloniku po stronie Tabak Polska

- profesjonalne szkolenie w pełni przygotowujące do prowadzenia salonu prasowego

- wsparcie i doradztwo w zakresie prowadzenia biznesu

- wsparcie marketingowe oraz atrakcyjne nagrody za wyniki sprzedażowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Skierniewice
ID: 910975993