2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Hucisko
Dodane 12 kwietnia 2024

Akademia Dzieci w Lesie poszukuje: Edukator - nauczyciel przedszkolny.

Lokalizacja

Hucisko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS STANOWISKA

osoba odpowiedzialna za prowadzenie zajęć edukacyjno-animacyjnych w Akademii Dzieci w Lesie (dzieciwlesie.pl) i Domu Opowieści (domopowiesci.pl), prowadzenie zajęć przewidzianych w procesie edukacyjnym, warsztatów i wydarzeń z oferty dla grup i osób indywidualnych – praca z tzw. Czynnikiem ludzkim

WYMAGANIA

Wykształcenie pedagogiczne w zakresie edukacją przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Zainteresowanie przyrodą. Otwartość na nowe wyzwania. Gotowość do pracy w terenie.

OFERUJEMY

Umowa o pracę na okres 18 miesięcy. Dobrą atmosferę i nielimitowany dostęp do kawy ;-)

WARUNKI APLIKOWANIA

Oferty przyjmujemy do końca kwietnia 2024

Lokalizacja

Hucisko,

Małopolskie

Małopolskie, Hucisko
ID: 911207559