2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Katowice
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Wełnowiec-Józefowiec
Dodane 25 kwietnia 2024

Akademia Piękna w Katowicach zatrudni kosmetologa/kosmetyczkę

Wynagrodzenie

4 300 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Akademia Piękna w Katowicach-Wełnowcu jest od 17 lat wyjątkowym i przyjaznym miejscem zarówno dla klientów,jak i dla pracowników.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy i wciąż rosnącymi potrzebami klientów na nasze usługi poszukujemy kandydatów na stanowisko : kosmetolog/kosmetyczka

Zakres obowiązków;

  • organizacja i dbałość o ład, porządek na stanowisku pracy zgodnie z przepisami BHP i wymogami sanitarnymi

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała oraz kosmetyki upiększającej

  • wykonywanie zabiegów z zakresu pielęgnacji kończyn górnych i dolnych

  • dobór i sprzedaż kosmetyków

Wymagania;

  • ukończenie studiów wyższych na kierunku kosmetologia lub 2-letniej szkoły kosmetycznej z tytułem Technik Usług Kosmetycznych

  • min.roczne praktyczne doświadczenie w w gabinecie kosmetycznym

Umiejętności;

  • wykonywanie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych ,w tym oczyszczania manualnego oraz masażu twarzy, szyi i dekoltu,

  • obsługa i wykonywanie mikrodermabrazji diamentowej oraz pliingu kawitacyjnego;

  • zabiegi z zastosowaniem pilingów medycznych

  • henna brwi i rzęs

  • manicure klasyczny z użyciem cążek

  • manicure japoński

  • manicure hybrydowy

  • manicure French

  • pedicure kosmetyczny

  • depilacja woskiem twardym i miękkim wybranych części ciała, w tym bikini brazylijskie

  • klasyczny masaż całego ciała

  • masaż pleców i kręgosłupa

  • masaż ciepłymi kamieniami, ciepłą świecą, stemplami ziołowymi, bambusami, bańką chińską

Mile widziane;

  • mezoterapia igłowa metodą nappage, dermapenem

  • makijaż dzienny, wieczorowy i ślubny

  • stylizacja rzęs

  • laminowanie brwi

  • depilacja pastą cukrową

  • masaż leczniczy

  • paznokcie żelowe, przedłużanie na formie, zdobienie

  • przekłuwanie uszu

  • świecowanie uszu

  • umiejętności sprzedażowe

  • henna pudrowa z geometrią

  • masaż Kobido

  • radiofrekwencja mikroigłowa

Oczekujemy;

  • wysokiej kultury osobistej i zadbanego wyglądu

  • dokładności, staranności wykonywanych zabiegów

  • samodzielności

  • punktualności

  • empatii i uprzejmości

  • lojalności i dbania o wizerunek firmy

  • zaangażowania, chęci rozwoju zawodowego, entuzjazmu i pasji do zawodu

Oferujemy;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym od 2006 r.

  • umowę o pracę na cały etat lub etat według potrzeb

  • uczciwy, motywacyjny system wynagrodzenia( podstawa +procent od obrotu)

  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

  • elastyczny grafik pracy

  • odzież firmową

  • pełną bazę klientów

Osoby zainteresowane prosimy o CV ze zdjęciem Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych)''.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec
ID: 645026496