2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Łódzkie
  6. Rekrutacja - Łódź
  7. Rekrutacja - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

Akcja rekrutacja - młody, ambitny zespół szuka współpracownika !

Wynagrodzenie

4 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie? W takim razie idealnie trafiłeś!

Nie wymagamy doświadczenia - to my dajemy je Tobie.

Dlaczego chcemy właśnie Ciebie?

jesteś osobą ambitną, uśmiechniętą i zdeterminowaną,

jesteś dyspozycyjny od poniedziałku do piątku,

lubisz pracować w zespole,

potrafisz sam dysponować swoim czasem bez szefa nad głową,

chcesz się rozwijać i zarabiać fajne pieniądze

Jakie będą Twoje obowiązki?

obsługa naszych klientów,

tworzenie ofert dla klientów na podstawie ich zapotrzebowania.

raportowanie, zajmowanie się niezbędną dokumentacją,

możliwość udziału w szkoleniach.

Co oferujemy?

pracę od poniedziałku do piątku,

atrakcyjne wynagrodzenie (4500 - 8500),

wyjazdy oraz imprezy firmowe,

premie, prowizje, dodatki uznaniowe, konkursy,

młoda kadra pracowników oraz nowoczesne biuro

profesjonalne szkolenia

Jeżeli cechuje Cię chęć rozwoju, nie ma na co czekać- Aplikuj do nas!!

Jesteśmy przygotowani na przeszkolenie nowego pracownika, więc brakiem doświadczenia się nie przejmuj!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 896399319