2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Wadowice
Dodane 04 kwietnia 2024

AKTUALNE ! SHOT - ul. WENECJA 5 ! Kasjer -Sprzedawca sklep monopolowy

Wynagrodzenie

3 800 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaKadra kierowniczaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

UWAGA: Oferta Aktualna!

Oferujemy prace jako kasjer- sprzedawca w sklepie monopolowym w Wadowicach.

Praca zmianowa. - Sklep czynny w godzinach 05:00 -00:00 Dwie zmiany 5:00-14:30 i 14:30-00:00- Elastyczny grafik.

Lokalizacja:

Sklep Monopolowy "SHOT ALKOHOLE"

ul. Wenecja 5 obok marketu Mrówka.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • dyspozycyjność

  • uczciwość

  • punktualność

Zakres obowiązków:

  • praca na kasie fiskalnej (jeśli nie posiadasz doświadczenia wszystkiego nauczymy)

  • przyjmowanie towaru

  • dbanie o czystość lokalu

Co możemy Ci zaoferować?

  • stabilne zatrudnienie

  • podwyżki stażowe

  • system premiowy od początku zatrudnienia

  • pracę w systemie zmianowym i elastyczny grafik

Oferujemy pełny zakres szkolenia przed rozpoczęciem pracy.

Szczegóły: 57*******29

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wadowice
ID: 706819519