2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Małopolskie
  5. Ochrona - Niepołomice
Juwentus
Dodane Dzisiaj o 14:33

Aktywizacja Osób Niepełnosprawnych - Niepołomice - 24/48h

Lokalizacja

Niepołomice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Ochrona Juwentus – W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów do ochrony obiektów.

W ramach aktywizacji zawodowej zapraszamy osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

Lokalizacja: Niepołomice

Obiekt: Zakład Produkcyjny

ZADANIA UZALEŻNIONE OD RODZAJU OBIEKTU:

·         działania związane z ochroną fizyczną mienia

·         kontrola ruchu kołowego oraz osobowego

·         wsparcie recepcji: dyżury, udzielanie informacji, ewidencja osób wchodzących/wychodzących

·         obchody kontrolne

NASZE WYMAGANIA:

·         zaangażowanie i odpowiedzialność

·         podstawowa znajomość obsługi komputera

·         niekaralność

·         godne reprezentowanie firmy

·         OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB POSIADAJĄCYCH ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI W RAMACH AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

OFERUJEMY:

·         System: 24/48h

·         umowę o pracę

·         kompletne i bezpłatne umundurowanie

·         szkolenie i wdrożenie na obiekcie

·         możliwość zdobycia doświadczenia w ochronie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny:

6 0 5 9 9 8 0 7 5 lub 6 0 7 9 8 0 2 7 8

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Niepołomice,

Małopolskie

Małopolskie, Niepołomice
ID: 917389547