2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Mazowieckie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Ostrów Mazowiecka
Dodane 09 kwietnia 2024

ALIOR BANK -Doradca/Kasjer - Placówka Bankowa - Ostrów Mazowiecka

Wynagrodzenie

3 220 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój Zakres Obowiązków:

Opis

DORADCA/Kasjer - OSTRÓW MAZOWIECKA

Zakres obowiązków:

• aktywne pozyskiwanie klientów

• sprzedaż produktów bankowych

• analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,

• realizacja założonych planów sprzedażowych,

• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Oczekiwania:

• Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta

• bardzo dobra znajomość produktów bankowych i lokalnej konkurencji,

• umiejętność budowania długofalowych relacji,

• wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe,

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• Wykształcenie minimum średnie

Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,

• szkolenia wstępne organizowane przez Bank,

• intensywny rozwój zawodowy,

• atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży

Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Koliba Borkowo dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Koliba Borkowo może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać zwoją zgodę w każdym czasie.”

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 718780560