2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ostrów Mazowiecka
ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych
Dodane 30 kwietnia 2024

ALPLA - Pakowacz/Pakowaczka - umowa zlecenie na 1 miesiąc

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Pakowacz/Pakowaczka

Praca od zaraz!

Miejsce pracy: ul. Lubiejewska 63, 07-300 Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy - umowa zlecenie na 1 miesiąc

System pracy - czterobrygadowy (3 zmiany po 8h)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-pakowanie wyrobów zgodnie z instrukcją,

-transport zapakowanych wyrobów w wyznaczone miejsce,

-właściwe oznaczanie opakowań,

-pilnowanie porządku na stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

-dyspozycyjność do pracy od zaraz

-zdolności manualne

-odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań,

-gotowość do pracy zmianowej - czterobrygadówka (po 8h)

CV prosimy składać osobiście w budynku Ochrony - zakład ALPLA ul. Lubiejewska 63 lub aplikując przez formularz

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 912150337