2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Śląskie
  6. Hostessa, host - Katowice
  7. Hostessa, host - Osiedle Tysiąclecia
Dodane 27 maja 2024

Ambasador Fundacji ds. Rządowego Programu Czyste Powietrze

Wynagrodzenie

50 000 - 100 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Tysiąclecia

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służboweZapraszamy seniorów

Stanowisko: Ambasador Fundacji ds. Rządowego Programu Czyste Powietrze

Lokalizacja: praca a terenie jednego z wojwództw Śląskie, Małopolskie, Warmińsko-Mazurskie.

Fundacja B-ECO  - jesteśmy tu po to, aby pomóc Polakom w uzyskaniu środków z rządowego programu „Czyste Powietrze”

www.czystepowietrzegov.pl

Środki przeznaczone na bezzwrotną Państwową dotację są niewykorzystywane, ponieważ niewiele osób wie jak przejść przez skomplikowaną procedurę oraz przygotować niezbędną dokumentację! My mamy doświadczenie i wiemy jak to zrobić.

Z Programu skorzystać może każdy, kto jest właścicielem lub współwłaścicielem budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Kwota bezzwrotnej pre finansowanej przez Naszą Fundację DOTACJI to nawet 136 200PLN

Stań się częścią Światowej Transformacji Energetycznej i pomóżmy innym bez angażowania środków własnych uzyskać dofinansowanie z Rządowego Programu.

Jeżeli chcesz pomagać innym i przy tym dobrze zarabiać,  oferując  możliwość  darmowej :

wymiany Starego ,,KOPCIUCHA” na EkoLogiczne Źródło Ogrzewania

instalacji PV

docieplenia budynku

Dołącz do NAS już dziś i pomagaj innym stawiając na  EkoLogiczne rozwiązania!

Jeśli wierzysz, że życie to więcej niż tylko liczby, a rozwój to nieustanny proces, to miejsce jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków :

aktywne poszukiwanie Beneficjentów do ,,Programu Czyste Powietrze” - pomoc w otrzymaniu bezzwrotnej Państwowej dotacji na termomodernizację budynku,

analiza potrzeb beneficjenta,

przygotowanie oraz nadzór nad prawidłowym wypełnieniem dokumentacji,

Informowanie społeczności o naszych programach i wartościach zgodnie ze statutem Fundacji,

godne i uczciwe reprezentowanie Fundacji.

Nasze wymagania:

mile widziane doświadczenie w branży OZE oraz prawo jazdy kategorii B,

chęć do pracy i samorozwoju,

komunikatywność, punktualność oraz samodyscyplina,

aspiracje do niesienia pomocy innym,

zaangażowanie oraz odpowiedzialność,

umiejętność komunikacji i pracy z ludźmi,

osoby 50+ również mile widziane.

Oferujemy:

jedno z najwyższych wynagrodzeń na rynku (dla najlepszych: możliwość zarobku na poziomie 50 tyś – 100 tyś PLN miesięcznie)

bogaty pakiet benefitów w tym pakiet sportowy Medicover, samochód służbowy

godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb.

ciągła możliwość pogłębiania wiedzy.

możliwość prowadzenia punktu konsultacyjno-informacyjnego w Urzędach Miast oraz Gminach w ramach Fundacji

możliwość otwarcia placówki partnerskiej Fundacji w swoim najbliższym otoczeniu

możliwość organizowania oraz przygotowania spotkań edukacyjnych dla mieszkańców  gmin mające na celu edukację proekologiczną i wymianę nieekologicznych źródeł ogrzewania

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną w społeczność, gotową odkrywać potencjał w sobie i innych, dołącz do naszego zespołu.

O Nas:

Fundacja B-ECO to miejsce, gdzie Twoje umiejętności i wartości przekładają się na realne zmiany. Jesteśmy dynamiczną organizacją poświęconą wspieraniu społeczności poprzez innowacyjne projekty edukacyjne, społeczne i środowiskowe. Nasza misja opiera się na tworzeniu pozytywnych zmian poprzez wsparcie najbardziej potrzebujących.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE ORAZ EKO-LOGICZNE ROZWIĄZANIA TO NASZA PASJA.

DĄŻYMY DO SAMOWYSTARCZALNOŚCI ENERGETYCZNEJ !

Dołącz do nas, aby rozwijać się i wpływać pozytywnie na swoje otoczenie !

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Tysiąclecia
ID: 918026501