2. Praca
  3. Hostessa, roznoszenie ulotek
  4. Hostessa, host
  5. Hostessa, host - Małopolskie
  6. Hostessa, host - Nowy Sącz
Dodane 04 kwietnia 2024

Ambasador Marki w terenie

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku z naszym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko Ambasador Marki, która będzie odpowiedzialna za promowanie naszej firmy w terenie oraz lokalnie.

Obowiązki:

  • Roznoszenie ulotek promocyjnych

  • Aktywne promowanie usług i produktów firmy w terenie.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Status ucznia lub studenta.

  • Otwartość w nawiązywaniu kontaktów.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do klienta.

  • Motywacja do pracy oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie.

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 909426438