2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wrocław
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Fabryczna
Anna
Dodane 27 kwietnia 2024

Analityk Biznesowy z niemieckim

Wynagrodzenie

11 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Centrum Usług Wspólnych we Wrocławiu poszukuje entuzjastycznego i zmotywowanego Analityka Biznesowego.

Twoje obowiązki:

Wspieranie Centrów Kosztów/Centrum Zysków odpowiedzialnych osób za pomocą bieżących analiz.Dostarczanie raportów zarządczych grupy, raportów dotyczących nakładów inwestycyjnych i innych raportów ad hoc.Przygotowanie szablonów recenzji biznesowych.Interpretacja i analiza danych mająca na celu znalezienie zależności i odchyleń w cyklach miesięcznych i kwartalnych.Obliczanie rozliczeń międzyokresowych związanych z personelem podczas zamknięcia miesiąca.Czynności związane z zarządzaniem premiami klientów - naliczanie premii, wystawianie not kredytowych, wysyłanie listów premiowych i not kredytowych do klientów.Aktualizacja systemu zarządzania klientami bonusowymi.Wspieranie menedżera finansowego/kontrolera biznesowego grupy i zespołu finansowego grupy w różnych działaniach.Wsparcie w przygotowaniu grupowych raportów finansowych, rachunku zysków i strat grupy, kalkulacji i planowaniu kosztów centrum kosztów i zysków ze sprzedaży.Wspieranie lokalnego biznesu i kontrolerów sprzedaży poprzez przejmowanie odpowiedzialności za konkretne zidentyfikowane problemy.Przygotowanie szablonów recenzji biznesowych.Uważnie interpretuj i analizuj dane w celu znalezienia zależności i odchyleń w ujęciu miesięcznym i kwartalnym.

Wymagane umiejętności, zdolności i kwalifikacje:

Język niemiecki i angielski – warunek komunikatywny w mowie i piśmieTło finansowe3-5 lat doświadczenia na stanowisku kontrolera lub analitykaWykształcenie wyższe lub wyższe o kierunku finanse, rachunkowośćodpowiednie umiejętności informatyczne (znajomość systemu ERP)Umiejętność komunikacji i współpracy – warunek koniecznySilne umiejętności analityczne oraz umiejętność organizowania, podsumowywania i artykułowania złożonych informacji finansowych na potrzeby podejmowania decyzjiSilna mentalność „można zrobić” i chęć realizacji zadań w środowisku z wieloma interesariuszamiZaawansowana znajomość MS Excel

Oferujemy:

Przyjazną i rodzinną atmosferę w pracyElastyczne godziny pracyHybrydowy sposób pracyMożliwość rozwoju w międzynarodowej firmiePrywatna opieka medycznaGrupowe ubezpieczenie na życieElastyczna platforma świadczeń (w tym Multisport)Nowoczesne biuro zlokalizowane blisko centrum miasta.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 880920233