2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Farmacja
  5. Farmacja - Łódzkie
  6. Farmacja - Kutno
Dodane 17 kwietnia 2024

Analityk Laboratoryjny

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W LABORATORIUM KONTROLI JAKOŚCI Z WYKORZYSTANIEM NOWOCZESNEGO SPRZĘTU LABORATORYJNEGO, W PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCYM SIĘ ZESPOLE, TO MAMY DLA CIEBIE PROPOZYCJĘ

Rozpocznij pracę jako:

ANALITYK

Miejsce pracy: Kutno

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Prowadzenie analiz fizykochemicznych materiałów wyjściowych i produktów gotowych w oparciu o systemową dokumentację Kontroli Jakości

  • Dokumentowanie wszystkich etapów realizowanej analityki zgodnie z Farmaceutycznym Systemem Jakości ustanowionym w wytwórni Polfarmex

  • Nadzór nad procesami funkcjonującymi w Kontroli Jakości

  • Uczestnictwo w procesie ciągłego doskonalenia wdrożonego systemu GMP

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie wyższe: biologia, biotechnologia, chemia, farmacja lub pokrewne

  • Znajomość metod analitycznych takich jak HPLC, GC, i/lub UV-VIS, FT-IR, FT-NIR, miareczkowanie potencjometrycznie, miareczkowanie Karla-Fischera

  • Umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych (chromatograf cieczowy, gazowy, spektrofotometr, titrator)

  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Mile widziana znajomość farmakopei europejskiej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość wymagań dobrej praktyki wytwarzania

  • Gotowość do pracy 2 – zmianowej (zmiany 6-14, 12-20)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy zespołowej i umiejętności organizacyjne

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia regulaminowa

  • Kompleksowy proces wdrażania nowego pracownika

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kompetencje

  • Wspierającą atmosferę pracy opartą o współpracę, szacunek i zaufanie

  • Korzystną ofertę ubezpieczenia na życie (pakiet PZU – ubezpiecz siebie i swoich bliskich)

  • Program poleceń pracowniczych (dodatkowe premie za polecenie pracownika)

  • Możliwość uczestnictwa w aktywnościach sportowych organizowanych przez Pracodawcę (wspólne treningi siatkówki, biegi firmowe itp.)

  • System benefitów oferowany przez pracodawcę:

    o    system kafeteryjny MyBenefit,

    o    karta Multisport,

    o    bonusy świąteczne.

Jesteśmy polską firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

Jeżeli tak jak nam są Ci bliskie wartości:

·        Szacunek

·        Wspólne działanie

·        Odpowiedzialność

·        Samodoskonalenie

Nie wahaj się zaaplikować!

Wyślij nam swoje CV!

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 912458907