2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bodzanów
Dodane 26 kwietnia 2024

Analityk Wsparcia Działu Handlowego

Wynagrodzenie

4 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bodzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma produkcyjna z branży poligraficznej (opakowania kartonowe) poszukuje Analityka wsparcia działu handlowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa klienta po ofertowa i poprodukcyjna

  • Utrzymywanie handlowych relacji z klientami

  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących ofert oraz zamówień

  • Samodzielne przygotowywanie oraz rozwój narzędzi analitycznych

  • Dostarczanie narzędzi dla Działu Sprzedaży i Marketingu wspierających rutynową comiesięczną ocenę wyników

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i logiczne myślenie

  • Doskonale umiejętności komunikacyjne, współpraca z osobami na wielu poziomach

  • Pozytywne i proaktywne nastawienie

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość języków obcych

Miejsce pracy: Bodzanów

Godziny pracy: 8-16 od poniedziałku do piątku

Odpowiedzi udzielimy wybranym kandydatom.

Klauzula informacyjna RODO znajduje się na stronie internetowej firmy Mimas

Lokalizacja

Bodzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Bodzanów
ID: 897721922