2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Anglojęzyczne przedszkole Lalilu - szuka kreatywnej nauczycielki

Wynagrodzenie

7 500 - 9 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli marzy Ci się satysfakcjonująca i twórcza praca, wśród nauczycieli z całego świata, zgłoś się do Lalilu! Szukamy osoby, dla której praca z dziećmi to pasja! Rozpoczęcie pracy: początek lipca lub września 2024. Przywitamy Cię bonusem 2000 zł.

Lalilu Creative Preschool, to butikowe, anglojęzyczne przedszkole w sercu Warszawy z ponad 10-letnim doświadczeniem.

Międzynarodowy zespół, inspirujące i przyjazne środowisko pracy, twórcza atmosfera i zaangażowana społeczność pomoże Ci rozwinąć swój kreatywny potencjał nauczyciela.

Do Lalilu dojedziesz łatwo – doskonałe połączenie ze wszystkich stron Warszawy (przystanek GUS i NIK). Będziesz pracować w stałych komfortowych godzinach pracy (8.00-16.00), w estetycznych wnętrzach willi z klimatem przedwojennej Warszawy, w niewielkich grupach (obecnie największa liczy 16 dzieci). Na miejscu dostaniesz przepyszne jedzenie z naszej domowej ekologicznej kuchni. Jeśli masz psa i chciałabyś  z nim czasem przyjść do pracy, nie ma z tym problemu bo kochamy zwierzęta:)

W Lalilu poznasz zgrany zespół ludzi z różnych stron świata – organizujemy wspólne wyjścia, imprezy a nawet wyjazdy! A od września planujemy bezpłatną jogę dla nauczycielek na miejscu:)

Twój zakres obowiązków

· Dbałość o holistyczny i kreatywny rozwój dzieci w grupie (prowadzonej wspólnie z anglojęzycznym native speakerem) – planowanie i prowadzenie zajęć w j. angielskim

· Budowanie przyjaznych relacji z rodzicami

· Realizacja własnych projektów dla swojej grupy lub dla całej społeczności przedszkola (opcjonalnie, dla chętnych, za dodatkowym wynagrodzeniem)

Nasze wymagania

· Znajomość języka angielskiego

 · Wykształcenie pedagogiczne lub w trakcie studiów

· Doświadczenie w roli nauczyciela

· Łatwość w nawiązywaniu relacji

· Chęć do dalszego rozwoju (udział w szkoleniach)

· Dodatkowym atutem (lecz nie wymaganym) będzie znajomość jednego z nurtów pedagogiki alternatywnej (np. Montessori, Reggio Emilia, IB, podejście projektowe)

· Dodatkowym atutem będzie muzykalność (otwartość i chęć do śpiewania z dziećmi)

 To oferujemy

· Umowa o pracę

· Bonus powitalny – 2000 zł

· Praca w zespole 2 lub 3 osobowym (w zależności od grupy), w tym jednym native speakerem

· Konkurencyjne, rosnące wraz ze stażem wynagrodzenie

· Prywatna opieka medyczna

· Bezpłatne pyszne posiłki na miejscu z naszej eko kuchni

· Pracę w stałych dogodnych godzinach 8.00-16.00

· Szkolenia i kursy

· Codzienny kontakt z żywym językiem angielskim

· Wsparcie koordynatora j. angielskiego, logopedy i psychologa

· Możliwość realizacji własnych projektów (dodatkowo płatnych)

· Nowe przyjaźnie z ludźmi z całego świata!

Dołącz do nas!

Prześlij swoje CV Więcej informacji tel. 60********20

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 780495297