2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Zachodniopomorskie
  6. Opieka nad dziećmi - Ustronie Morskie
Dodane 02 kwietnia 2024

Animator/ Animatorka – Holiday Park & Fun

Lokalizacja

Ustronie Morskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Spółka Holiday Park & Fun aktualnie poszukuje animatorów do pracy w jednej z hal zabawowych w Ustroniu Morskim.

Praca od połowy kwietnia.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja zabaw i atrakcji dla najmłodszych gości hali zabawowej

  • Organizacja lekkich animacji wewnątrz strefy zabaw

  • Puszczanie baniek mydlanych, pomoc przy kolejce oraz organizacji różnych atrakcji oferowanych na terenie hali zabawowej

  • Dbanie o materiały i miejsce pracy

  • Zapewnienie bezpiecznej i radosnej atmosfery podczas animacji

Oczekiwania:

  • Doświadczenia w pracy z dziećmi

  • Umiejętności animowania zabaw dla dzieci,

  • Pozytywne nastawienie do pracy, kreatywności, energia

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

  • Pozytywne nastawienie do rodziców naszych najmłodszych gości

Oferujemy:

  • Nastawienie na współpracę w okresie wakacyjnym

  • Współpraca w oparciu o umowę zlecenie

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Elastyczny grafik

Lokalizacja

Ustronie Morskie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Ustronie Morskie
ID: 908956293