2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Śląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Wisła
Dodane 10 maja 2024

Animator / Animatorka Wakacje 2024 (1.07..2024-31.08.2024)

Lokalizacja

Wisła

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Witaj,

jeśli jesteś studentem lub studentką, szukającym pracy w okresie wakacyjnym przy ciekawym projekcie, to idealnie trafiłeś! Szukamy animatora czasu wolnego dla dzieci oraz dorosłych podczas wakacji w naszym hotelu Vestina w Wiśle.

ZADANIA

  • Planowanie i organizacja różnych form spędzania czasu wolnego oraz aktywnego wypoczynku dla dzieci w wieku od lat 5 oraz dorosłych.

  • Tworzenie scenariuszy i programów zajęć animacyjnych,

  • Organizowanie zajęć tematycznych (rekreacyjnych, sportowych i rozrywkowych) dla różnych grup wiekowych,

  • Prowadzenie zajęć sportowych, plastycznych i edukacyjnych wg wcześniej ustalonego harmonogramu,

  • Dbanie o bezpieczeństwo i dobrą zabawę dzieci i dorosłych,

OCZEKIWANIA

  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji oraz ciągły uśmiech na twarzy,

  • Status studenta,

  • Zorganizowanie, odpowiedzialność i chęć do nauki nowych rzeczy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie mile widziane (zapraszamy również studentów oraz uczniów chcących rozpocząć przygodę z animacją),

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (inne języki będą atutem).

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,

  • Posiłki pracownicze,

  • Parking dla pracowników.

Lokalizacja

Wisła,

Śląskie

Śląskie, Wisła
ID: 858978245