2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Wałbrzych
Dodane 11 kwietnia 2024

Animator/Asystent osób niesamodzielnych

Wynagrodzenie

4 650 - 5 150 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Animator/Asystent osób niesamodzielnych:

1) 3/4 etatu

- organizator czasu wolnego, w szczególności dla osób niesamodzielnych z powody wieku, niepełnosprawności, chorób, ograniczeń psychofizycznych

2) 1/4 etatu

- sprzedawca usług turystycznych, w szczególności wypożyczanie rowerów elektrycznych

Zakres obowiązków:

Odnośnie pkt 1)

a) Planowanie, oraz organizowanie zajęć w kooperacji z kadrą instytucji i jej partnerów. Zajęcia indywidualne i grupowe.

b) Identyfikacja i wybór podmiotów/specjalistów do współrealizacji zajęć.

Odnośnie pkt 2)

a) Wypożyczanie rowerów - wstępnie 4 dni w miesiącu (dwa weekendy) przy schronisku Andrzejówka, w tym:

- przedstawianie oferty i możliwości aktywności - potencjalnych tras, zasad działania rowerów,

- wypełnianie umów,

- obsługa kasy fiskalnej,

- współpraca z pozostałą kadrą wypożyczalni,

- dokonywania drobnych napraw serwisowych (np. wymiana dętki)

Wymagania:

- umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,

- pasja do aktywności ruchowej i animacyjnej,

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży,

- dobra organizacja czasu pracy,

- mile widziane doświadczenie w samodzielnym dokonywaniu drobnych napraw w rowerze,

- czynne prawo jazdy kat.B,

CV prosimy przesyłać na adres mailowy.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 911017189