2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kołobrzeg
Dodane 16 maja 2024

Animator czasu wolnego w nadmorskim Resorcie

Lokalizacja

Kołobrzeg

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania

  • Planowanie i organizacja atrakcyjnych form spędzania czasu dla dzieci, młodzieży i dorosłych,

  • Przygotowanie listy materiałów niezbędnych do właściwego wykonania powierzonych zadań (akcesoria, gry grupowe, materiały plastyczne, wyposażenie sportowe),

  • Stworzenie harmonogramu zajęć animacyjnych (z wykorzystaniem dostępnej infrastruktury hotelowej),

  • Prowadzenie i nadzór nad realizacją zaplanowanych zajęć w zakresie animacji i rekreacji Gości hotelowych,

Oczekiwania

  • Uśmiech :)

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji, otwartości i zaangażowania, a także umiejętności analizy i zrozumienia potrzeb Gości

  • Znajomość gier, zabaw (adekwatnych dla wieku uczestników) oraz podstawowych zagadnień w zakresie wydarzeń sportowych,

  • Mile widziane są dodatkowe uprawnienia takie jak: instruktor tańca, fitness lub pokrewne,

  • Doświadczenie przy prowadzeniu zajęć rekreacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych,

  • Język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę współpracy (zlecenie, kontrakt B2B),

  • Interesującą ścieżkę rozwoju zawodowego w ramach struktury hotelu i firm zależnych,

  • Pozytywną atmosferę w przyjaznym i pełnym energii zespole,

  • Możliwość skorzystania z posiłków pracowniczych,

  • Możliwość skorzystania z noclegów pracowniczych.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 918624916