2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Małopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Rabka-Zdrój
Dodane 22 kwietnia 2024

ANIMATOR - maskotka parku rozrywki

Lokalizacja

Rabka-Zdrój

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Uwielbiasz pracę z dziećmi, masz dużo energii i jesteś kreatywny? Już dziś dołącz do ekipy Rabkolandu!

Kim jesteśmy? Prowadzimy park rozrywki w województwie małopolskim w uzdrowiskowej, wakacyjnej miejscowości Rabka Zdrój. Park istnieje od 1988 r. ma więc za sobą, prawie 35 lat historii. Obecnie oferta parku jest skierowana dla rodzin z dziećmi do lat 10, a sam Rabkoland czynny jest przez 5 miesięcy w roku od maja do września.

W związku z nieustającym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko ANIMATORA-MASKOTKI PARKU ROZRYWKI

Twój zakres obowiązków:

· Noszenie stroju maskotki

· Pozowanie do zdjęć z dziećmi

· Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania:

· Dyspozycyjność, szczególnie w weekendy oraz okres wakacji

· Sprawność fizyczna

· Umiejętność nawiązywania kontaktów z dziećmi

· Pozytywne podejście do pracy i gości parku

· Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

To oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka za godzinę ustalana indywidualnie)

· Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

· Zniżki pracownicze na usługi gastronomiczne

· Pracę w zespole, który tworzą młodzi, ekspresyjni ludzie

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rabka-Zdrój,

Małopolskie

Małopolskie, Rabka-Zdrój
ID: 913638825